Ochrana súkromia

Táto politika ochrany súkromia stanovuje ako LOKOMOTÍVA a.s. Košice používa a chráni všetky informácie, ktoré poskytujete LOKOMOTÍVA a.s. Košice pri používaní tejto webovej stránky.
LOKOMOTÍVA a.s. Košice sa snaží zabezpečiť, aby vaše súkromie bolo chránené. Ak vás žiadame na našich stránkach o poskytnutie určitých informácií, podľa ktorých vieme, že ide o vás, potom si môžete byť istí, že budú použité iba v súlade s týmto prehlásením o ochrane súkromia.
LOKOMOTÍVA a.s. Košice môže zmeniť túto politiku čas od času tak, že aktualizuje túto stránku. Mali by ste skontrolovať túto stránku raz za čas, aby ste sa ubezpečili, že ste spokojní s prípadnými zmenami. Táto politika je účinná od 15. novembra 2012.

Spoločnosť:     LOKOMOTÍVA a.s. Košice, IČO: 36 174 173

a spoločnosti: Telovýchovná jednota Lokomotíva Košice, IČO: 31 942 351

                          LOKOMOTÍVA DEDINKY a.s., IČO: 36 188 964

fotografujú akcie, ktoré organizujú. Fotografie z týchto akcií uverejňujeme na webovom sídle. V prípade, ak si neželáte byť zverejnený na niektorej z fotografií, oznámte nám to prosím písomne.

Kontaktná osoba: Ing. Matej Hric 0905 464 830

Čo zbierame

Môžeme zhromažďovať nasledujúce informácie:
-meno
-kontaktné údaje, vrátane e-mailovej adresy
-demografické informácie, ako sú lokalita pobytu
-ďalšie informácie týkajúce sa zákazníckych prieskumov a / alebo ponuky

Čo budeme robiť s informáciami, ktoré zhromažďujeme
Potrebujeme tieto informácie, aby sme porozumeli vašim potrebám a aby sme vám tak mohli poskytnúť lepšie služby, a najmä z nasledovných dôvodov:
- Vnútorné vedenie záznamov
- Môžeme použiť informácie pre zlepšenie našich produktov a služieb.
- Môžeme pravidelne zasielať reklamné e-maily o nových produktoch, špeciálnych ponukách alebo iné informácie, ktoré si myslíme, že by vás mohli zaujímať pomocou e-mailovej adresy, ktoré ste poskytli.
- Čas od času, môžeme tiež použiť vaše informácie, aby sme vás kontaktovali na účely výskumu trhu.
- Môžeme vás kontaktovať e-mailom, telefonicky, faxom alebo poštou.
- Môžeme použiť tieto informácie, aby sme prispôsobili naše webové stránky podľa Vašich záujmov.

Zabezpečenie

Robíme všetko preto, aby boli vaše informácie v bezpečí. Aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu alebo zverejnenia, zaviedli sme vhodné fyzické, elektronické a manažérske postupy na ochranu a zabezpečenie informácií, ktoré zhromažďujeme online.